Alfaketoglutaran Kreatyny

Odżywki z Alfaketoglutaranem Kreatyny to propozycja dla sportowców, którzy poszukują solidnego wsparcia w budowie masy mięśniowej. Preparaty działają silnie anabolicznie, przyspieszając proces tworzenia wartościowej muskulatury. Stosowane regularnie, zwiększają możliwości wysiłkowe organizmu, pozwalając na realizowanie nawet najbardziej intensywnych planów treningowych. Odżywki zawierające Alfaketoglutaran Kreatyny wspomagają także regenerację powysiłkową.

Sortowanie: Nazwa Cena

Rekomendowane artykuły

Jak poprawić swój rekord w wyciskaniu sztangi na klatkę piersiową?

Wyciskanie sztangi na ławce poziomej urosło przez lata do rangi ćwiczenia kultowego. Na pewno więcej razy w życiu usłyszeliście pytanie: „Ile bierzesz na klatę?” niż „Ile dźwigasz w martwym ciągu?”. Dla wielu osób wynik...

Dieta a nastawienie do treningu

Nie trzeba nikogo przekonywać, że motywacja to jeden z podstawowych elementów koniecznych do osiągania sukcesów w sporcie. Ale czy to spożywasz może wywierać wpływ na Twój nastrój, a zarazem nastawienie do treningu?

Wolne ciężary czy maszyny - cz. 2 - zaawansowani

Pierwsza część artykułu o wyborze między wolnymi ciężarami a maszynami w treningu siłowym była skierowana do tych, którzy stawiają pierwsze kroki na siłowni. Tym razem chcielibyśmy spojrzeć na ten temat z punktu widzenia osób bardziej zaawansowanych.

Przepis na sernik z masłem orzechowym

Sernik to jedno z popularniejszych ciast, które często znajdziemy również na świątecznym stole. Nie musi jednak być przeładowany masą cukru - możesz go zrobić w zupełnie innej formie. Co powiesz na nowocześniejsze wydanie sernika z dodatkiem masła orzechowego?

Najlepsze Alfaketoglutarany Kreatyny: OstroVit