Jakie substancje na stawy najlepiej działają?

 27 września 2017, 21:51

Próbowałem już na ból kolan różnych substancji glukozaminy, chondroityny. Trochę przechodziło ale poźniej jak odstawiałem to ból po jakimś czasie znowu wracał.

Znacie jakieś preparaty, które mają albo mocniejsze dawki albo lepszy skład aby lepiej pomagało? Może powinienem dłużej to sotosoawać? Dodoam, że zazwyczaj brałem te produkty około miesiąca.

 28 września 2017, 14:52

Zdecydowanie numerem jeden preparatem na stawy bedzie Animal Flex, jedynym jego minsuem jest to że jest sporo tabletek do połknięcia. Więc jezeli jest problem z tym a wiele osób ma z tym kłopot i to spory to radzę zainteresować sie preparatami w proszku. Tutaj na pewno warto odnotować produkty takie jakie Super Flex Therapy z firmy GenLab, FlexPower z Olimpu czy Flexit Gold z firmy Nutrend. Druga sprawa ze preparaty na stawy należy stosować znacznie dłuższy okres by poczuć ich działanie więc propnuje przy następnej kuracji nie robić przerw przez conajmniej 3 miesiące.

 29 września 2017, 15:19
Zgadzam się z tym koksem, widać ,że dobrze pisze-) jak dla mnie animal flex nie do pobicia-fakt garść tych tablet do łyknięcia ,ale taki skład ciężko by zmieścić do 1-ej albo byłby wtedy strasznie okrojony-więc jeżeli chcesz coś dobrego to musisz się przemęczyć z taką ilością tablet. W zależności od urazu przeciągnij od 2-3ch miesięcy nawet do pół roku a ból kolan powinien ustąpić, jeżeli nie skonsultuj się z lekarzem bo być może to coś innego..
 2 października 2017, 17:55

Animal flex'a to już chyba nic nie pobije:) Najlepszy preparat jaki miałem na stawy - teraz kumplel namówił mnie na sprawdzenie super flex therapy genlaba (na duży plus, że proszek i nie trzeba łykać tyle piguł)a działanie zobaczymy bo za krótko biorę by ocenić ten produkt:)ale narazie nie narzekam:)

 3 października 2017, 12:31

O w mor..dę co za koks z tego ifbb ty nie o animal flex tylko napisz co tak naprawdę bierzesz, że tak wygladasz bo kopara mi opadła.. heh szacuneczek:)

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora