Zestaw Możesz Więcej

Promocja!
Cena BCAA.pl 224,97 zł 199,00
Oferta specjalna
Dostępny. Wysyłka - w poniedziałek *
Dostępne wariantyOcenaIlość
Fruit punch
szt.
Tropical
szt.

0
0
0

Połączenie nasilającego syntezę ATP jabłczanu kreatyny wraz z wysokiej jakości przedtreningówką oraz aminokwasami BCAA. Brzmi jak naprawdę dobry zestaw na zwiększenie możliwości wysiłkowych i tak właśnie można go nazwać- sprawdź Zestaw Możesz Więcej!

Korzystając z opisywanego miksu otrzymujesz:

Trec M13 to fajnie wpływające na efektywność podejmowanego wysiłku, połączenie aż 16 składników aktywnych, o którym ludzie stosujący mówili, że naprawdę pomaga. Jak jest? Na pewno musisz przekonać się sam i sprawdzić jak zmieni się Twój trening z M13.

Smak pre-workouta określasz podczas składania zamówienia.

CM3 to klasyczny już nie tylko dla marki Trec produkt, lecz jeden z najpopularniejszych dla całej kategorii jabłczanów kreatyny na rynku. W prosty sposób przyczynia się do zwiększenia siły oraz poprawy obwodów mięśni.

Wspomagając swój organizm przed treningiem oraz bezpośrednio w trakcie jego trwania, warto również pomyśleć o regeneracji po jego skończeniu. W tym ważnym procesie pomoże nam BioTech USA BCAA Powder, czyli czyste, wysoce przyswajalne aminokwasy BCAA, które charakteryzują się silnym działaniem antykatabolicznym.

Scitec Shaker to szczelny szejker ułatwiający rozmieszanie suplementów w proszku. Przezroczysty, szczelny z sitkiem ułatwiającym mieszanie. Po prostu w pełni wystarczający.