RABAT -15% NA SPALACZE TŁUSZCZU KOD:  SPAL15    Tylko do 06.07.2020r.

Zestaw Totalna Redukcja

Brak towaru w magazynie.
Powiadom, gdy produkt będzie w sprzedaży
0
0
0

Zestaw Totalna Redukcja to nic innego jak miks produktów przyspieszających uwidocznienie zakrytych tkanką tłuszczową mięśni, który uzupełniając zbilansowaną dietę oraz ciężkie treningi pozwala przysłowiowo "zdążyć do lata"!

W pożegnaniu się z zalegającą tkanką tłuszczową pomoże Ci:

USA Labs Cutting Edge to suplement diety przede wszystkim o działaniu diuretycznym, czyli zwiększającym pozbywanie się nadmiernej ilości wody podskórnej z organizmu, czego dużym plusem jest z pewnością oczekiwany na redukcji spadek wagi w dół.

Diureza to jeden sposób, ale nie zapominajmy, że nadmiernej ilości wody możemy się również pozbyć dzięki termogenikom. Trec Clenburexin to suplement diety zaliczany właśnie do tej grupy, którego skład bogaty w ekstrakty roślinne, przyczynia się do przyspieszenia naszego metabolizmu, a co za tym idzie efektywniejszego, a przede wszystkim szybszego procesu odchudzania.

Real Pharm L-Carnitine Complex to suplement diety zawierający w swoim składzie połączenie aż 3 form L-karnityny, który poprzez swój wpływ na metabolizm energetyczny kwasów tłuszczowych, nie tylko oddala w czasie uczucie zmęczenia, ale także jednocześnie usprawnia pozbycie się zalegającej tkanki tłuszczowej ułatwiając uzyskanie atletycznej i smukłej sylwetki.

Smak Real Pharm L-Carnitine Complex wybierasz poprzez określenie pożądanej opcji podczas składania zamówienia.

Pillbox to pudełeczko zawierające aż pięć przegródek na suplementy, które umożliwia zabranie odpowiedniej porcji kapsułek bądź tabletek, bez konieczności pakowania ze sobą całych opakowań produktów. Małe i poręczne zajmuje bardzo mało miejsca np. w treningowej torbie.