📦 Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: ZAMAWIAM15  

Jacek M.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Nie najgorsze witaminy, smaki szału nie robią, po każdej porcji strasznie mi się odbijało. Produkt całkiem ekonomiczny i dzięki płynnej formie wyróżniający się wśród tradycyjnych suplementów witaminowych.

Kilka lat temu skuszony obietnicami 'cudownych' efektów skusiłem się na zakup HMB. Jak dla mnie produkt zupełnie niepotrzebny, absolutnie nie wykazał żadnej poprawy wyników szybkości w regeneracji, poprawy redukcji tkanki tłuszczowej, nie poprawił estetyki mięśni. HMB jest mocno przereklamowane i nie ma co oczekiwać tak widocznych efektów, jak np. po zażyciu kreatyny.

Produkt jak najbardziej godny polecenia. Dla mnie co prawda stanowił dodatek do podstawowej przedtreningówki, ale i tak uważam, że się sprawdził i pozwolił na efektywniejszy trening.

Jako, że co jakiś czas lubię sobie zmienić coś w swojej suplementacji, przy okazji zakupu węgli, skusiłem się na carbomaxa. W smaku nawet nieźle wypadł, ale rozpuszczalność żenująca. Zamiast ładnie rozpuścić się w wodzie powstały grudy. Więcej razy na pewno tego nie kupię.

Korzystam z tych konkretnych rękawiczek od kilku lat i bardzo je sobie chwalę. Są wygodne i w przeciwieństwie do niektórych rękawiczek konkurencyjnych firm nie rozciągają się i nie wycierają tak szybko.

Kupiłem agmatynę tej firmy raczej z ciekawości i jako dodatek do podstawowej przedtreningówki, niż z konieczności. Na dzień dobry przywitał mnie dziwny chemiczny zapach pomarańczy. Miksuje się bezproblemowo, ale smak 'barbarzyński'. Koneserom smakowych odżywek raczej nie przypadnie do gustu. Co do działania miło się zaskoczyłem. Zdecydowanie większej pompy niż zazwyczaj nie odczułem, za to użylenie, w moim przypadku, stało się o wiele bardziej widoczne.

Jedne z lepszych aminokwasów jakie miałem okazje próbować. Świetnie mieszają się z wodą, nie ma mowy o żadnych grudkach, smakowo szału może nie ma, ale nie o smak chodzi lecz o efekty. Działanie bardzo dobre, wyraźnie odczuwalna poprawa szybkości regeneracji. Osobiście polecam.

Moim zdaniem, jak na przedtreningówkę trochę niedoceniany produkt. Nie ma problemu z rozpuszczeniem prochu w wodzie, smak, jak to w suplach - sprawa drugorzędna, najważniejsze, że całkiem nieźle pobudza delikatnie pompując przy tym mięśnie. Osobiście śmiało mogę polecić.