Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: WYCINKA15  

Oleg S.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Perfekcyjne dla kogoś, kto ma nietolerancje produktów mlecznych. Przyswaja się dobrze, nie ma problemów z jelitami, jak niektórzy utrzymują.

Niestety nie idzie tego przełknąć. Nigdy więcej tego nie tknę. Męczę się teraz i dorzucam po 10 g do innych odzywek żeby to jakoś zjeść. Olimp musi się bardziej postarać żeby ta odżywka lepiej smakowała.

Efekt jest. Nie jest jakiś super zauważalny, w stylu, że nagle w 1 miesiąc przybędzie 10kg masy i 30 kg na ławce. Jest delikatny wzrost energii do treningu, Widać też, że podnosi ogólny poziom testosteronu, dlatego, że barki i klatka rosną lepiej (tam jest najwięcej receptorów androgenowych, które mocno na ilość testosteronu reagują). Lepsza regeneracja, siła delikatnie na plus. Ogólnie polecam, żadnych skutków ubocznych od tego nie miałem.

Pompa słaba, prawie niewyczuwalna. Jestem w stanie tak samo się spompować bez produktu. Plusem jest oczywiście to, że jednym z efektów preparatu jest wzrost odporności, co rzeczywiście zauważyłem.

Oprócz bardzo dobrej rozpuszczalności, rewelacyjny wręcz smak, co przy odzywkach białkowych jest naprawdę bardzo rzadkie.