Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: 15TANIEJ  

Przemysław S.

Przemysław S.
Mężczyzna
Rok urodzenia: 1982
Łódź

Napisane opinie

Słaba kreatyna, mimo, że wszystkie się słabo rozpuszczają, to tutaj już w ogóle było bardzo słabo. Cena niska, ale jakość słaba.

Oczywiście bezsmakowe, ale ze słodzikiem pychotka :) Polecam, szybsza regeneracja, niż jakby tego nie stosować. 12 g w dni treningowe wystarcza w moim przypadku. Stosunek ceny do jakości super, polecam.

Najlepszy stosunek jakości do ceny z jakim miałem do czynienia. Bardzo dobrze się rozpuszcza i nie pieni. Smak truskawkowy jest dobrą alternatywą dla tych wszystkich słodkich ulepków jak cappuccino czy wanilia. Polecam!!!

Bardzo dobre białko wołowe. Zdecydowanie polecam, chodź cena nie zachęca. Smak czekoladowy rewelacja, dobra rozpuszczalność i brak piany. Z mlekiem po prosu miód w gębie ;-).

Białeczko bardzo smaczne, dobrze rozpuszczalne, nie pieniące się, ale za te pieniądze nie ma prawa się pienić ;-) Zdecydowanie za drogie, cena nie warta tego smaku (czyt. Grzechu).

Super białeczko, bardzo dobra rozpuszczalność, nie pieni się... Polecam, bo jest więcej o 1kg w stosunku do izolatu, a cena niemalże identyczna... Nie ma się co przejmować zawartością tłuszczu i węgli i tak wybrałbym to białko tym bardziej, że to tylko do uzupełnienia diety. Pozdrawiam.

Smak super, rozpuszczalność także, nie pieni się, smak czekolady obłędny :-) Tylko cena trochę za duża... Ale tak już jest, że za markę trzeba zapłacić.

Próbowałem kilku smaków i teraz ten co stosuję, czyli czarna porzeczka jest najsmaczniejszy. Jeśli chodzi o regenerację, to na początku byłem sceptycznie nastawiony, jednak jestem w stanie z czystym sumieniem stwierdzić, że mimo zwiększania ciężarów nie odczuwałem takiego bólu na następny dzień. Także przyśpiesza regenerację i polecam!!! :-)