Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: WYCINKA15  

Piotr P.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Dobre, tanie BCAA z glutaminą. Wypijam około 30g w trakcie treningu. Czuć lepszą pompę i trening wydaje się efektywniejszy. Moja żona np. nie wyobraża sobie treningu bez 30g BCAA, dla niej efekt jest jeszcze wyraźniejszy.

Niezłe białko, dobra rozpuszczalność, rozsądny smak, dobra cena. Efekty oczywiście trudno oceniać przy białku, szczególnie gdy suplementacja jest permanentna.

Jak na w miarę prosty skład, to zaskakująco dobrze działa. Trening jest zawsze satysfakcjonujący. Do tej pory korzystałem z darmowych próbek sporadycznie, ale pomimo niezbyt niskiej ceny zastanawiam się nad kupnem dużej puchy. Smak i rozpuszczalność super, w konsystencji ma taką przyjemną, delikatną lepkość.

Dobra rzecz. Działanie jest subtelne, ale wyraźne. Wrażenie twardości i bardziej nabitego mięśnia. Mięśnie naramienne nieco bardziej podniesione. Na pewnym poziomie zaawansowania już samo to daje lepsze samopoczucie. Myślę, że warto dodać do tego coś do zbicia prolaktyny.

Dobry produkt, działa tak jak powinien działać porządny stack kreatynowy. Smak znośny, pozostaje chwilowe odczucie lepkości w ustach, dobrze rozpuszcza się w wodzie, jest osad na dnie, ale wystarczy co łyk potrząsać shakerem.

Może placebo, a może nie, bo faktycznie czuję twardszy mięsień również w odniesieniu do libido. Oczywiście spektakularnych efektów nie ma żadnych, ale myślę, że warto spróbować, bo efekty w takich przypadkach to zawsze kwestia indywidualna.

Arginina jak to arginina. Poprawia ukrwienie mięśni, zwiększa waskularyzację, a trening staje się bardziej satysfakcjonujący. Nie kupuję nigdzie indziej niż na BCCA.pl. Dobre ceny, szybka dostawa, świetny kontakt.