Michał T.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Właściwie już jedyny gainer, którego biorę pod uwagę. Jakość na najwyższym poziomie. Używam go w celach regeneracji potreningowej (piłka nożna, trening siłowy) i zapobieganiu katabolizmowi mięśniowemu. Wszystkie inne gainery były po prostu kiepskie.

Dobre rękawice od razu zachęcają do częstszego spędzania czasu na siłce ;-) Trafiony zakup!

Świetny suplement, który drastycznie zwiększa power przed treningiem. Mięśnie po prostu się gotują do pracy. Sprawdza się nie tylko przed treningiem siłowym, ale też piłkarskim lub wytrzymałościowym (np biegi). Jeśli odżywkę wypiję się po posiłku, około godzinę przed treningiem, będzie uwalniać się wolniej i starczy na power około 2h treningu. Polecam wszystkim lubiącym przeciążenia, które dobrze stymulują mięśnie do rozwoju! Aaarrrgghh!

Z gainerów które brałem tylko 2 dały zauważalne efekty. Jednym z nich jest Megabol 737. Odżywka się koszmarnie rozpuszcza i smakuje jak mąka z wodą, o smaku truskawki dowiedziałem się z opakowania, słabe podobieństwo. Ale po zeżarciu 3kg tej odżywki po kilku tygodniach przybyło mi ponad 3kg wagi. Oczywiście żywiłem się w tym czasie czymś więcej niż tylko odżywkami (ryż, makarony, kaszę). W przypadku szczupłych którzy nie łapią wagi- bez gainera waga bardzo wolno idzie. Ten gainer jest tani jak barszcz a daje efekty, więc mogę go spokojnie polecić, do smaku (i zapachu) można się przyzwyczaić :-)

Jak na razie jeden z najlepszych gainerów jaki miałem. Jest kompletny, bo zawiera m. in. kreatynę i taurynę. Niewielką zawartość białka (15%) wymaga dołożenia go osobno do diety. Nie trzeba za to jeść pół kilo ryżu dziennie, a to duży plus :-) Po miesiącu wpadło na samym gainerze 2 kg i to jest realną waga jakiej się można spodziewać. Jednak bez diety, opartej na małej ilości tłuszczu i dużej białka, i bez treningu - odżywki można od razu wyrzucić.