BLACK FRIDAY❗ Rabat -20% na wszystko! Kod: BF20  

Marcin G.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

W smaku trochę za kwaśne. W wodzie słabo się rozpuszcza, wolę od razu zażyć łyżkę i popić wodą. Regeneracja potreningowa BDB. Nie biorę od razu po treningu białka i to BCAA umożliwia mi "przetrwanie" zanim zapodam białko lub coś zjem (przypływ energii). Zażywam przed i po treningu. Jest ok.

Stosowałem już wiele produktów przedtreningowych, jednak to do Nox Pump zawsze wracam. Znacie to uczucie delikatnego mrowienia na twarzy u rękach oraz chęci na wyciśnięcie jeszcze jednego powtórzenia przy pełnej koncentracji na mięśniach które ćwiczycie? Tak właśnie dla mnie działa ten preparat. Właśnie zakupiłem całe opakowanie 30 saszetek. Jedyne co mogłoby być lepsze to smak, ale zwraca ktoś na to uwagę gdy wie jaką pompa go czeka? :)

Gdyby nie to, że była to darmowa próbka, chyba nigdy bym nie zastosował Melatoniny. Muszę przyznać, że miło się zaskoczyłem. Wcześniej starałem się spać po 8 godzin a i tak często nie byłem wypoczęty. Po melatoninie okazało się, że nawet jak się zapomnę i posiedzę dłużej, a mój sen trwa nawet 6h to, czuję się znacznie bardziej wypoczęty niż nawet po tych 8 godzinach snu. Nie wierzyłem w żadne reklamy jednak widzę, że to naprawdę działa. Robię naprawdę ciężkie treningi na siłowni 5 razy w tygodniu i muszę się pilnować w kwestii regeneracji. Ten preparat polepszył JAKOŚĆ mojego snu i naprawdę go polecam.