Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: 15TANIEJ  

Michał P.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Smak może nie powala, ale przy tak małej objętościowej dawki nie jest to problem. Działanie moim zdaniem bardzo dobre. Pobudzenie, koncentracja, nie ma spadku energii po treningu. Forma Shot jest bardzo wygodna, szczególnie gdy ma się trening bezpośrednio po pracy, wystarczy wrzucić do torby, nie trzeba nic mieszać. Działanie na tak i forma shot zdecydowanie na tak!

Co tu dużo mówić - białko jak białko - niczym nie ustępuje konkurencji, a wiele próbowałem (i pod kątem jakości, jak i rozpuszczalności, czy smaku ), a cenowo miażdży konkurencję. Aktualnie moje podstawowe wpc i nie narzekam :)

Wchodzi w skład mojego ulubionego zestawu odżywek :) jest wszystko co potrzeba po treningu. Zwiększa tempo regeneracji, dostarcza substancji odżywczych i budulcowych, hamuje katabolizm i indukuje anabolizm - a chyba o to Nam wszystkim po treningu chodzi. Uwielbiam!!!!

Smak świetny, ale kilka słów o działaniu. Naprawdę próbowałem wielu mocniejszych przedtreningówek, ale zawsze wracam do No xplode. Po pierwsze - świetnie działa - przedłuża trening, zwiększa pompę, a co najważniejsze nie wjeżdża przy tym na psychikę, jak niektóre stare odżywki :D zjazdu też nie ma, dlatego jak dla mnie idealna do długiego stosowania.

Inwestowanie w droższe kreatyny nie ma sensu. W tej odżywce jest wszystko ok. Smak ok, działanie też. Idealna kreatyna.

Świetny zestaw witamin, moim zdaniem najlepszy na rynku obecnie, wygodnie zapakowany, każda porcja osobno wydzielona, polecam, wart ceny.

Jedno z lepszych BCAA. Świetna cena. Spełnia swoją rolę, a smak który polecam to grapefruit.