📦 Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: ZAMAWIAM15  

Paweł R.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Polecam BCAA firmy ActivLab zwłaszcza osobom, które chcą zaoszczędzić pieniądze. Produkt jest w proszku co dodatkowo zmniejsza cenę, w porównaniu do tabsów. I oczywiście najważniejsze... Skład. Jest on bardzo ciekawy, ponieważ w 1 porcji dostarczamy dużą ilość BCAA (5g) a jednocześnie L-glutaminę, która odbudowuje naszą florę bakteryjną przez co nie mamy problemów żołądkowych :D.

Polecam wszystkim osobom aktywnym fizycznie. Doskonały skład, dzięki któremu już jedna tabletka zapewnia znakomite rezultaty. Poprawa produkcji czerwonych krwinek, lepsza przyswajalność magnezu oraz żelaza. Polecam.

Wit. C firmy Universal to doskonała przyswajalność dzięki czemu nie ma po niej problemów żołądkowych, a odporność na bardzo wysokim poziomie (co jest dla mnie priorytetem, jako sportowca). Gorąco polecam.

Gorąco polecam ZMB6 firmy scitec!!! Znakomity skład, dzięki któremu wystarczy tylko 1 tabletka dziennie i nie trzeba się faszerować garścią pigułek. Po produkcie nie ma problemów żołądkowych, nie odbija się. Skurcze mnie już w nocy nie łapią, a samopoczucie bardzo dobre.

Polecam wszystkim osobom, które ciężko trenują i chcą wzmocnić swój organizm, poprzez uzupełnienie brakujących makro i mikro składników.