Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: 15TANIEJ  

Maciej J.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Już po pierwszym miesiącu widać efekty! Kolano nie skrzypi, drugie pudło w drodze. Polecam.

Najtańsza kreatyna z możliwych i działa jak każda inna, więc nie musimy przepłacać. Sporo dawek w opakowaniu. Polecam.

Jestem bardzo zadowolony, rozpuszczalność na bardzo wysokim poziomie, zero piany i problemów z trawieniem. Szczerze polecam!

Bardzo dobre witaminy za tą cenę, brak witaminy A, co jest plusem w moim przypadku, polecam.

Większa potliwość, zero pobudzenia. Spodziewałem się więcej. Nie polecam.

Polecam! Smak kokos mi smakuje, baton fajny na przekąskę i przy okazji zawiera kreatynę. Jak najbardziej jestem za.

Witam. Uważam, że są ta najlepsze witaminy jakie istnieją! Wstaje wypoczęty i zrelaksowany a co najlepsze nie mam skurczy po piciu kawy. Szczerze polecam!

Witam. Pokusiłem się cena i w sumie żałuję, bo to nie jest gainer dla ludzi z wrażliwym żołądkiem... Będę go musiał komuś sprezentować. Cena naprawdę fajna, smak toffi mdły i niesmaczny. Tyle.

Produkt spełnia wymagania, chociaż jest problem z pianą, która bądź co bądź opada po jakimś czasie i niestety mogą się pojawić problemy gastryczne...
Smak waniliowy ok.

Drugi raz nie chce tego produktu nawet za darmo. Szczerze nie polecam. Smak czekoladowy rozpuszczalność w mleku bardzo słaba w wodzie lepsza. Smak orzechowy fatalny, czuć chemię i odbija się sosem grzybowym. Wiem, że nie chodzi o smak i wygląd a efekty Ale bez przesądy..

Tragiczne białko, najgorsze jakie miałem. Piłem lepsze i gorsze, ale to jest straszne! Smak truskawka mega chemia, mocno się pieni. Normalnie piję z wodą, myślałem, że mleko pomoże, ale jest to samo. Nie polecam! Lepiej dołożyć i mieć normalne dobre białko. W tym do tego jest białko pszenne.

Bardzo dobre białko. Szybko się rozpuszcza i równie szybko opada piana. Nie czuć żadnych kawałków na języku. Smak wanilia bardzo dobry. Waga idzie z każdą miarką ;) polecam.

Smak czekoladowy dla mnie taki sobie, teraz zamówiłem drugie, ale chcę sprobować wanilię, więc to chyba świadczy o jakości tego białka... Rozpuszczam w wodzie, czuć delikatne grudki mimo wszystko, ale cena namawia do kupna, a nie patrzę na rozpuszczalność tylko zawartość aminokwasów i według mnie spełnia swoją rolę. Polecam jak najbardziej, mimo że są lepsze białka, ale cena również rośnie.

Klasa sama w sobie, siła i masa naprawdę idzie, po 2 miesiącach stosowania Nitrobolonu waga +8kg, siła +10kg na ławce prostej. A do tego dobry kop podczas każdego treningu. Polecam!

Co do utraty tkanki tłuszczowej mogę się zgodzić, mimo, że smak nie jest priorytetem. Właśnie przez tę czekoladę nie polecam.
Do tego zawiera soje i to chyba więcej niż koncentratu.
Plusem jest sklep BCAA.pl, który mega szybko przysyła paczkę:)

Dla mnie bardzo dobre białko, w bardzo dobrej cenie. Smak truskawki się nie nudzi, bo spożywam drugie opakowanie, waga oczywiście wzrasta więc polecam i oceniam na duży plus ;)