📦 Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: ZAMAWIAM15  

Paweł B.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Produkt dobry, lecz nie najlepszy. Dla początkujących chemików młodych polecam sen spokojny, twardy i przy 2 tabletkach przed snem jest naprawdę dobra regeneracja, ale dla bardziej zaawansowanych polecałbym produkt Swansona Gabba - jest o wiele silniejszy w podobnej cenie.

Rewelacja - szybko działa i jest bardzo skuteczny jako substancja na odblok. Dobrze sobie radzi - jest silny, ale można jeść na piramidkę dawka szokową 5 tab jednego dnia, a potem po 3 dziennie. Maksymalny efekt odczuwam od 12 dnia stosowania, poziom testosteronu endogennego wtedy pozostaje na dużym poziomie - polecam sprawdzony sprzęt.

Środek kupuję od czasu gdy pojawił się na polskim rynku i tak długo go stosuję. Po kilkuletnim braniu środka moje ukrwienie organizmu polepszyło się diametralnie - siła i przyrosty systematycznie rosły proporcjonalnie do lat treningów, zwiększony metabolizm, dotlenienie organizmu, mięśnie po prostu pękają po nim, pompa jest niesamowita nie porównywalna z innymi środkami droższych firm.

W stosunku cena - ilość to polecam. Smak nie najgorszy, da się przyzwyczaić, ale cena genialna - polecam.

Bardzo dobry produkt, spala tkankę tłuszczową błyskawicznie przy treningach z 30 sek przerwą między seriami. Wydziela dość dużą dawkę energii i podnosi nieznacznie temperaturę ciała. W połączeniu z kofeiną daje potężnego kopa, na treningu jest lepszy od produktów olimpa hmb.

Niezwykły produkt - czuję się na nim jak na dużej dawce kofeiny, z tym że efekt jest dłuższy oraz skupienie i koncentracja się znaczne polepszają na tym środku. Polecam.

Dobry booster testosteronu, ładnie odblokowuje po cyklach słabo blokujących.