Mikołajki 🎁 Rabat -15% ❗    Kod: MIKOLAJ15 

Kamil K.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

To mój kolejny raz kiedy sięgam po preparaty przedtreningowe i muszę przyznać, że dopiero teraz trafiłem we właściwy produkt... Przetestowałem kilka takich środków, wielu firmowych znanych producentów jak chociażby Universala i muszę przyznać, że Napalm daje takiego kopa jakiego oczekiwałem. Trenuję późnymi wieczorami więc potrzebowałem czegoś mocnego. Napalm sprawił, że byłem pobudzony, zniknęło uczucie zmęczenia i przepracowania po całym dniu, na wierzch wylazły wszystkie "kable" i chciało mi się po prostu ćwiczyć i ćwiczyć;). Do tego nie kosztuje tyle ile niektóre inne podobne środki i całkiem nieźle smakuje (smak pomarańczowy). Proponuję nie przekraczać zalecanych dawek, bo nici że spania;). Świetny produkt, polecam wszystkim, chociaż jak już zauważyłem stacki przedtreningowe to indywidualna sprawa.

Bardzo dobre witaminy. Oprócz szybszej regeneracji zauważyłem ogólną poprawę stanu zdrowia swojej skóry, włosów i paznokci, a do tego mam więcej energii i jestem mniej ospały. Dziwić może tylko bardzo żółty mocz, ale tak chyba ma być;). Ogólnie polecam.

Przyzwoite aminokwasy za przyzwoite pieniądze. Zdecydowanie szybsza regeneracja potreningowa, zero zakwasów, smaki za to słabe...

Produkt całkiem przyzwoity, ale na mnie nie podziałał, nie poczułem mega mocnego kopa, nie pozamiatało mnie aż tak bardzo;). Bardziej odczuwalne było pobudzenie, trochę mocniejsze niż przy kawie. Nie czułem pieczenia na skórze, ale skupienie było na plus. Wystąpiła u mnie pompa mięśniowa i było mniejsze uczucie zmęczenia na treningu, więc potrenowałem trochę dłużej niż zwykle (a ćwiczę w godzinach wieczornych 21-23:00). Jest to mój pierwszy kontakt z tego typu przedtreningówką, więc myślałem, że podziała mocniej. Smak Grape Ape całkiem przyzwoity. Ogólnie polecam produkt.

Całkiem niezłe białko. Nie polecam tylko smaku migdałowego. Świetny produkt za przyzwoite pieniądze.