🏋️‍♂️ Odżywki, akcesoria i odzież! -15% taniej!    Kod: TANIEJ15  

Lidia D.

Brak zdjęcia
Kobieta

Napisane opinie

Przy obecnych upałach koktajl z powodzeniem zastępuje posiłek.

Mało który suplement posiada tak świetnie skomponowany zestaw. Ten skład nie potrzebuje reklamy.

Jest to konkretną dawka, łatwo przyswajalnej witaminy. Córka niedawno podłapała wirusa i bez antybiotyków przy użyciu dużej dawki wit. C szybko się pozbierała. Naprawdę polecam.

O dobroczynnych właściwościach tej witaminy chyba nie trzeba się rozpisywać ważne, że dobrze się wchłania i w zestawie z bioflawonoidami ma pozytywne działanie.

Te produkty kupiłam mężowi i synowi, trudno powiedzieć o efektach, bo biorą od niedawna. Ale firma jest rewelacyjna, więc chyba zafunduję im powtórkę.

Do niedawna dla mnie zwykły spacer był wielkim wyzwaniem. Brałam różne drogie suplementy i nic, było coraz gorzej. Pierwszą puszkę podarowała mi córka. Sama była już zakwalifikowana na operację kolana i po dwóch puszkach lekarze orzekli, że to cud... Operacja nie jest potrzebna, wszystkie problemy zniknęły. Stwierdziła więc, że skoro jej pomogło, może i mnie ulży. Z niedowierzaniem zaczęłam brać... I po pierwszej puszce kupiłam drugą. Owszem, boli mnie jeszcze, ale już chodzę bez wysiłku. Na pewno kupię następne i będę polecać wszystkim którzy mają problemy że stawami, nie tylko sportowcom.