📦 Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: ZAMAWIAM15  

Emila N.

Brak zdjęcia
Kobieta

Napisane opinie

Jak dla mnie działanie Alkaly-X jest na wysokim poziomie, najbardziej w tym produkcie zaskoczyło mnie to, że faktycznie po miesiącu zauważyłam przyrost masy mięśniowej, ale bez większego gromadzenia wody to główny powód i jak dla mnie zaletą tego produktu, bo to mój największy problem przy robieniu masy. Polecam.

Dobry skład białka, cena nie jest aż bardo wygórowana, a jeżeli chodzi o smak - 4/5. Białko nie jest przesłodzone, a rozpuszczalność jest dobra. Polecam.

B. dobre białko zresztą jak większość produktów Sciteca. Rozpuszczalność dobra nie ma grudek, smak belgian chocolate jak dla mnie 5/5.

Jeżeli chodzi o smak jeśli ktoś lubi słodkość to polecam malinę jest bardzo słodka. W tym wypadku rozpuszczalność 4/5 białko trochę się pieni, ale chwilę odczekać i piana znika. Ogólnie białko dobre. Polecam.

Jakość pierwsza klasa. W przeciągu tygodnia stosowania zauważyłam poprawę w jakości treningów, większa wytrzymałość mniej fat-u. Rozpuszczalność 5/5 nie pieni się i nie ma grudek. Polecam.

Sprawdza się b. dobrze. Głównie używam w okresie redukcji albo przy zabieganych dniach. Pompa na plus, więcej siły = lepsze treningi, na dodatek zauważyłam, że bardziej skupiam się na treningu i nie rozpraszam się tak szybko. Polecam.

Mój ulubiony produkt na redukcji. Z racji, że jestem łasuchem i uwielbiam słodycze w tym przypadku HCA jest genialny. Myślałam, że nie da rady, ale apetyt na słodycze jest mniejszy nie ciągnie tak do podjadania. Będę wracała z przyjemnością do tego produktu. Gorąco polecam!

Dobra alternatywa na leniwe dni :D. Skusiła mnie cena pod którą kryje się jak zawsze dobry skład. Zaspokaja apetyt, a u mnie też hamuje łaknienie i 3 godzinki spokojnie nie myślę o jedzeniu. Polecam osobom lubiącym urozmaicić swoją dietę :)

Według mnie jedno z najlepszych BCAA na rynku. Świetne działanie, przy zwiększonej aktywność faktycznie zmniejsza uczucie zmęczenia i brak sił. Polecam.

Jeden z wielu moich ulubionych produktów Scitec. Jak zawsze rewelacyjny skład białka. Cena nie jest wygórowana. Jeżeli chodzi o rozpuszczalność to jest to wielki plus białko nie pieni się i nie ma grudek. Smaki rewelacja nie ma chemicznego posmaku, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam.

Świetna sprawa. Mniewam takie dni kiedy nie chce mi się jeść z pojemniczków i wtedy Choco Pro jest idealnym rozwiązaniem. Skład rewelacja stosunek węglowodanów do białka na wielki plus, idealnie zaspokaja apetyt w dodatku świetny smak.

Rozpuszczalność, skład i smak na wielki plus, najbardziej do gustu przypadł mi smak Belgian Chocolate, bo jestem czekoladowym maniakiem :D. Jak dla mnie Kazeina pierwszej klasy za rozsądną cenę. Polecam.