Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: WYCINKA15  

Adrian J.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Dobre rękawiczki, jak ktoś ćwiczy street workout.

Dalej stosuję ALA i efekty są coraz lepsze i jestem bardzo zadowolony z efektów.

Czekolada jest bardzo dobra, będzie odpowiadała tym, którzy w diecie musieli zrezygnować z słodyczy i chcą nieco "oszukać" kubki smakowe. Trzeba pamiętać, żeby nie rozpuszczać w więcej jak 200 ml mleka lub wody, bo smak jest za bardzo rozcieńczony.

Truskawka smakuje bardzo dobrze, trzeba tylko pamiętać, żeby za bardzo jej nie rozcieńczyć - maksymalnie 200 ml mleka lub wody.
Z mlekiem smakuje jak shake truskawkowy.

Smak dobry, znaczny wzrost siły, a rozpuszczalność jest zadowalająca.

Dobre rękawiczki, nieco sztywne, ale po kilku treningach się wyrabiają. Dobre do street workout.

Stosuję ALA dwa razy dziennie do śniadania i po ćwiczeniach w dni treningowe, a w dni nietreningowe do kolacji. Wiem, że nie ma magicznych preparatów na pozbycie się tłuszczu, ale ten w tym pomaga, co razem z ćwiczeniami daje bardzo zadowalający efekt.

Bardzo dobry produkt, w krótkim czasie można zauważyć zwiększenie wytrzymałości podczas treningu. Zwiększenie masy jest widoczne gołym okiem po dłuższym czasie stosowania. Stosuję go regularnie po treningu w ilości 1 g na każde 10 kg wagi.
Smak ananasowy choć delikatny to jest rewelacyjny, a cena zachęca.

Bardzo polecam ten produkt, skusiła mnie na niego cena, a po użyciu wiem, że to był bardzo dobry wybór. Duża zawartość w jednej dawce. Już przy pierwszym użyciu wypadł bardzo dobrze, dałem radę wykonać 110% powtórzeń na treningu. Smaki bardzo dobre, nawet Pure (bezsmakowy) jest przyjemny.

Dobry produkt, już po krótkim czasie widać poprawę wytrzymałości (przy braniu 3 razy dziennie, jak zaleca producent). Co do spalania tłuszczu, to nie działa jak magiczna różdżka, ale poprawia spalanie tkanki tłuszczowej.

Białko dobre, dobrze się rozpuszcza, cena bardzo atrakcyjna, ale zdecydowanie trzeba poprawić smak orzechowy - poprawić lub zmienić na inny czy to owocowy czy nawet na bezsmakowy.

Dobre białko na noc, a do tego w dobrej cenie. Jak chodzi o smaki, to orzech dobry, a wanilia bardzo dobra.

Dobry produkt, ze znakomitą rozpuszczalnością. Świetnie wspomaga regenerację. Mogliby tylko dopracować wiśniowy smak.

Bogaty zestaw w przystępnej cenie, nawet dla niećwiczących.

Dobra przedtreningówka, czuć pompę i lekkie pobudzenie. Jak ktoś patrzy na cenę, to to będzie zadowolony z relacji jakość-cena.
Dla siebie wolałbym wersję bezkofeinową no i mógłby być większy wybór smaków.

Działa jak należy. Polecam to wszystkim na okres świąteczny. A na co dzień tym, którzy mają problem z silną wolą w trzymaniu diety.

Bardzo dobre połączenie białka na noc i ZMA. Czekolada oraz czekolada z mięta są rewelacyjne dobre w smaku, nie czuć żadnej chemii.
Jak ktoś ma problem z trzymaniem diety, bo podjada czekoladę, to już może przestać. Wystarczyć zrobić sobie porcję.
Jest mały minus - szkoda tylko, że nie ma większych puszek niż 1 kg, np. 2, 3, 5 kg.

Dobry gainer, w niskiej cenie, co bardzo zachęca.
Jak ktoś pilnuje białek w diecie, to ten gainer będzie dobrym uzupełnieniem i źródłem węglowodanów.
Mogliby zrobić bulka (białko i węglowodany w 1:1) z tym samym składem, pewnie wyszedłby tak samo ekonomicznie.
Mogliby sprzedawać go w puszkach, a miarka mogłaby mieć dłuższy uchwyt, żeby wygodniej się jej używało.

Amok daje radę przed treningiem jak i przed zawodami.

CarboMax to bardzo dobre połączenie węglowodanów, witamin i mikroelementów, co ma duże znaczenie, jak chcemy intensywnie ćwiczyć. Same węglowodany nie wystarczą, a cena jest bardzo zachęcająca. Stosując je przed i po treningu szybko można poczuć i zauważyć rezultaty.
Zacząłem od smaku truskawkowego i już przy nim zostałem. Jest rewelacyjny, przypomina mi oranżady w szklanych butelkach na kapsel, jakich obecnie już się nie produkuje.
Rozpuszczalność jest bardzo dobra, a jak ktoś ma problem (z tym czy z jakimkolwiek innym proszkiem), bo nie ma siły porządnie wstrząsnąć szejkerem, to niech poprosi o pomoc mamę lub kupi sobie elektryczny szejker.
Są też minusy, ale nie dotyczą one carbo: miarka mogłaby mieć dłuższą rączkę, do wygodniejszego korzystania; brakuje mi opakowań większych niż 3kg, np. 5 czy 6 kg; szkoda, że nie jest dostępny w puszkach.