Odżywki i suplementy -15% taniej!    Kod: 15TANIEJ  

Katarzyna I.

Brak zdjęcia
Kobieta

Napisane opinie

Zdecydowanie kobiecy produkt! Smak dobry. Wiadomo, że nie są to ukochane słodycze, ale w porównaniu do innych stosowanych przeze mnie środków-to mi smakowało :) Trenuję crossfit i realnie po wynikach widziałam, że Work It jest skuteczne, także zdecydowanie polecam!

Polecam dla osób początkujących! Zdecydowanie hamuje apetyt. Jedyne co mi przeszkadzało, to dosyć spore tabletki, ale jakoś dałam radę, więc nie powinno to nikogo odstraszać. Delikatnie pobudza. Szału nie ma, ale w porównaniu do innych środków, z którymi miałam do czynienia to spełnia swoje zadanie :)

Thermo Speed był pierwszym suplementem, który spróbowałam. Na początku faktycznie powodował u mnie pobudzenie, natomiast później organizm się przyzwyczaił. Ogólnie jestem w stanie go polecić dla osób początkujących, bo ma działanie chociaż nie za silne. Zgubione 4 kg w miesiąc, ale nabrałam mięśni sporo. Poszło trochę w cm (np. -6 cm w obwodzie piersi). Przy treningach 3x w tygodniu crossfit + 3x siłownia i bez specjalnych diet tylko normalnym racjonalnym żywieniu. Cena adekwatna do jakości. Jedyny minus to spore kapsułki-jestem osobą, która ma generalnie problem z przełykaniem tabletek może dlatego bywało to dla mnie problematyczne, ale dałam radę! :)