🔥 Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: 15PROMO  

Michał M.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Produkt godny polecenia, spełnia swoją rolę.

Stosunek ceny do jakości super. Polecam.

Produkt godny polecenia. Testowałem do tej pory dwa smaki Cherry i Pink Grapefruit. Kupiłem z myślą o siłowni. Niestety u mnie się nie sprawdził, jest dla mnie po prostu zbyt słodki. Do spożywania w trakcie dnia super!

Bardzo wydajna i dobrze przyswajalna, do tego cena super. Dla mnie bomba!

Najlepsze na rynku, co tu więcej mówić. Za tę cenę cięzko o lepszy produkt.

"Zobacz skład, porównaj stosunek ceny do jakości, ilość tabletek... I brak 'odbijania się olejem'" - tak w skrócie odpowiadam znajomym na pytanie "Po co Ci takie drogie omega jak w aptece masz tańsze". Testowałem wiele kapsułek z kwasami Omega3, bo od kilku lat przyjmuję wraz z witaminami taki zestaw. Przyznam szczerze, że Omega3 od Olimpu to po prostu miazga. Po krótkim stosowaniu widać efekty, dużo lepsza koncentracja, cholesterol wrócił do normy.

Jako ciekawostkę dodam, że miałem delikatne problemy z sercem nazwane przez lekarzy "międzykomorowym zaburzeniem pracy serca". Problem pojawiał się przy większym wysiłku, szybsza praca serca, zawroty głowy, kłucie w okolicach serca. U kardiologa spytałem się czy warto brać Omega3 - "przereklamowane placebo i bujda usłyszałem, taki procent oleju jaki tam jest nic nie da". Dostałem przepisane leki, za które zapłaciłem krocie! Skończyłem przyjmowanie, lecz problem nie ustąpił. Po dwóch miesiącach, wróciłem do treningów i trener na siłowni powiedział mi, że kiedyś miał podobny problem, zaczął stosować omega3 i ustąpiło. Może ciężko w to uwierzyć, ale wystarczyło, że "zjadłem" pół opakowania i od tamtej pory wszystko się uspokoiło. Teraz jestem po jakimś 4 z kolei opakowaniu, o problemie już nie pamiętam. Wydaje się nieprawdopodobna historia, może pomogło mi coś innego, jednak w czasie gdy zażywałem omega3 wraz z witaminami z olimpu, nie stosowałem innych leków, więc śmiem stwierdzić, że to zasługa Olimp Gold Omega 3.

Szczerze polecam! Miałem problem z barkiem, przy wykonywaniu ćwiczeń coś przeskakiwało mi w barku. Oprócz tego, wiecznie strzelające kolana. "Zjadłem" jak do tej pory dwie puszki Flexitu i o problemach już nie pamiętam! Przy systematycznym stosowaniu, widać efekty dość szybko. Dodatkowo smak truskawka - BOMBA! Grejpfrut do wypicia, jednak nie jest to mój smak.

"Świetny stosunek ceny do jakości" - tak w skrócie mogę skomentować WPC z firmy Ostrovit. Przetestowałem jak do tej pory trzy smaki : Orzech laskowy, Truskawka i Tiramisu. Moim zdaniem Orzech jest przereklamowany, jednak jak to mówią "kwestia gustu", Truskawka bez fajerwerek, po prostu jest okej, Tiramisu świetne - nie za słodkie, lepiej się rozpuszcza od reszty.

Ogólnie polecam białka z tej firmy. W podobnej cenie z takim składem, nie ma na rynku lepszej alternatywy.