Rabat -15% na odżywki!    Kod: 15MNIEJ  

Maciej D.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Kofeina, cytrulina i beta-alanina - nic więcej przedtreningówka nie potrzebuje. 300mg kofeiny daje solidnego kopa, a cytrulina i beta-alanina powodują niezłą pompę i dają siłę na kilka powtórzeń więcej. Szkoda, że nie ma 6-8g cytruliny i 3g beta przy tej ilości kofeiny, ale i tak jest mega! Polecam!

Próbowałem różnych przedtreningówek, ale nic nie może równać się z A. M. G. Smak pomarańczy jest ok. Fajnym dodatkiem jest koszulka do każdej puchy. Polecam zacząć od połowy porcji, bo to naprawdę mocny produkt. Na plus również cena za tę ilość.

Najlepsze białko na rynku. Konkurencyjny jest jak dla mnie tylko Combat. Próbowałem smaków extreme milk chocolate i vanilla ice cream. Na żadnym się nie zawiodłem. Wanilia mniej słodka, ale za to mocniej się pieni. Godne polecenia źródło białka!

Dla mnie to najlepszy kompleks białkowy dostępny na rynku. Zawiera wszystko co potrzebne do budowania masy mięśniowej i regeneracji uszkodzonych włókien po treningu. 5 źródeł białek powoduje, że proteiny dostarczane są przez wiele godzin. Do tego BCAA i glutamina, tak ważne dla regeneracji. Należy podkreślić, że smakuje po prostu przepysznie. Ja zawsze stosuję z mlekiem migdałowym bez cukru (napój na bazie wody) i smakuje jak dobry shake z McDonald's :) Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chce zadbać o swoje mięśnie!

Nie widzę u siebie lepszych efektów treningów po zażyciu tej l-karnityny. Jedyny plus, to, że nie powoduje żadnych skutków ubocznych przy okazji zażywania (biegunka itp.). Raczej zbędny wydatek.

Najlepsze witaminy i minerały dostępne na rynku. Ekstrakty z warzyw i owoców, przez co wchłanialność jest zdecydowanie lepsza. Jedyny możliwy wybór!

Odjąłem jedną gwiazdkę za zapach. Poza tym może dawać niezłe efekty, ale wyłącznie przy dobrze ułożonej diecie. Nie ma szans żeby magicznie paliło tłuszcz bez deficytu kalorii. W moim przypadku na diecie ketogenicznej mocno podbija poziom ketonów w organizmie. Ogólnie mogę polecić.