Mikołajki 🎁 Rabat -15% ❗    Kod: MIKOLAJ15 

Vanil

Vanil
Mężczyzna

Ulubione produkty

Zakupione w BCAA.pl

Universal Storm
Controlled Labs Green Magnitude
APS Mesomorph
Iron Horse Series Iron Pump 2.0
Universal 100% Beef Aminos
Peak Delicious Whey Protein
Fitness Authority Xtreme BCAA 5000
Fitness Authority Xtreme Anticatabolix
Fitness Authority Xtreme Beef Amino
BioTech USA Iso Whey Zero
Activlab BCAA Xtra
Fitness Authority Whey Protein
Universal Creatine Monohydrate
Universal Creatine Monohydrate Micronized
BioTech USA Multi Hypotonic
BioTech USA Beef Protein
Universal Amino 2700
Megabol Egg Pro
Universal Shock Therapy
Fitness Authority Xtreme WheyBolic
Olimp Vita-Min Multiple Sport
Muscle Care Tyrosine
Muscle Care GABA+
NutVit 100% Peanut + Protein Butter
Now Foods Melatonin
Scitec Shaker Restyle
Trec Baton Booster
UNS Shaker No Pain No Gain
Metolius Magnezja w Kostce Climbing Chalk
Activlab ElectroVit
Olimp Tri-Mag B6 Magnez
Scitec Protein Pudding
Scitec Proteinissimo Bar
Nutrend Baton CFM 34
Activlab High Whey Protein Bar
BioTech USA Beef Protein
Fitness Authority So Good! Flapjack Bar
Activlab High Whey Protein Bar
Nutrend Explosin
100% LABS Multi Special Witaminy z dodatkiem żeń-szenia darmowy gratis do zamówienia za 250zł
Fitness Authority Xtreme Napalm Pre-Contest darmowa próbka do zamówienia za 100zł
Controlled Labs Green Magnitude darmowa próbka do zamówienia za 150zł
Activlab Isoactive darmowa próbka do zamówienia za 50zł

Napisane opinie

Hypotoniki są wciąż w cieniu izotonikow, a mi to jednak one przypadły do gustu. Jeśli już mam przyjmować kalorie, to wolę schabowego, więc izotoniki odpadają. Za to Hypotonic robi swoją robotę i uzupełnia wypocone witaminy i minerały :)
Ze względu na fakt, że nie pijam napojów gazowanych (a lubię:) smak coca-coli z Hypotoniku Biotecha bardzo mi odpowiada :)

Aminokwasy jak wiadomo to niezwykle istotny suplement dla sportowców, ja konsekwentnie uparłem się na Activlaba. Świetna cena przy tej ilości, jakości i smaku. Idę walnąć działkę :)

To naprawdę dobre białko. Rozpuszczalność smaków, które jadłem wzorowa, smak jeszcze bardziej:) Jakość - jeśli produkt zgodny jest z etykietą, to jest to naprawdę przyzwoite białko, pozyskiwane w opowiedni sposób. Nie wiem, którą już pakę tego jem, ale nie zamierzam przestać :)

Ogólnie rzecz biorąc kofeina na mnie nie działa wcale, wiele polecanych przedtreningówek również, dlatego szukałem czegoś skutecznego. Trafiłem na Mesomorpha. Wcześniej jadłem przedtreningowki, gdy jeszcze było legalne geranium, to kopało mnie aż nadto:) Dlatego kiedy czytałem, że mesomorph w nowej recepturze też daje radę, postanowiłem spróbować i nie zawiodłem się. Naprawdę mnie "trzepie". Czuję po nim ochotę do treningu, ale też czuję się lekko na haju, mam dużo lepsze samopoczucie, chęć działania i ogarnia mnie miłość do świata :) Więc nie wiem jak to jest z tym składem, czy na pewno wszystko pousuwali :) czuję też lekki zjazd, ale nie ma tragedii, po prostu dzięki temu specyfikowi ćwiczę ciężej, więc jestem bardziej zmęczony:) Wiadomo, że reakcje na przedtreningówki, to wyjątkowo indywidualna sprawa, ale z czystym sumieniem polecam.

Witaminy, które jem nie od dziś. Przy dużej intesywności treningów.... I życia :) korzyści z suplementacji (w tym witamin) są odczuwalne jednoznacznie. Jak tylko drga mi powieka, albo budzi mnie skurcz mięśnia robię kilka dni z Vita-Min Multiple Sport i jest ok. Mimo wszystko nie przesadzam i nie jem tego non stop, bo to końskie dawki niektórych grup witamin :)

Klasyczna forma kreatyny - MONOHYDRAT. Sprawdzona i przetestowana nie tylko przeze mnie i rzesze sportowców, ale i przez naukowców. Jedyny suplement, którego możemy być pewni, a o firmie Universal chyba nie muszę mówić w superlatywach, to oczywiste:)