DARMOWA DOSTAWA od 69zł KOD:  FREE69  tylko w dniach 11-18.10

Rafał D.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Ulubione produkty

Zakupione w BCAA.pl

Ostrovit WPC 80.eu Standard
Hi Tec Arginin Powder
Isostar Koncentrat w Proszku
Hi Tec BCAA Beta Powder
OstroVit Supreme Pure BCAA + Glutamine
Nutrend Flexit Drink
OstroVit Supreme Pure BCAA 2:1:1
Alpha Male Reno Flex
OstroVit Ashwagandha Pro 15
Activlab Glutamine 3

Napisane opinie

Bardzo dobra Beta Alanina w formie shota. Brałem na trasie rowerowej podczas triatlonu i jeszcze na tasie biegowej mnie trzymało. Polecam.

Miła odskocznia od białek serwatkowych. Czułem się bardziej syty. Smak cinamon/wanilia średni mimo, że lubię cynamon. Spełnia swoją rolę, a to jest najważniejsze. Polecam.

Polecam ten magnez na zawody biegowe, triatlonowe, każde! Mała ampułka, szybko można strzelić dawkę magnezu, która zajmuje dość mało miejsca. Nie doświadczyłem skurczy podczas biegu zatem działa. Polecam.

Bardzo dobra Beta Alanina. Biorę zarówno przed dłuższym biegiem jak i przed treningiem na siłowni. Działa rewelacyjnie, mniejsze zakwaszenie organizmu oraz większe możliwości treningowe. Dobrze się rozpuszcza w wodzie. Polecam.

Zawsze po treningu wieczornym miałem problem by zasnąć, dzięki czemu zasypiam i śpię jak dziecko. Rano nie ma problemu żeby wstać z łózka. Produkt warty swojej ceny. Polecam.

Bardzo dobre BCAA w czystej formie. Polecam do wody dodać odrobinę soku z cytryny, lepiej się rozpuszcza i łatwiej to przełknąć, bo smak jak to przy czystym BCAA, nie jest rewelacyjny. Polecam!

Długo się rozpuszczają, więc długo dostarczają składników, nie są zbyt słodkie przez co nie zalepiają buzi cukrem, a działają fantastycznie. Łatwa aplikacja, każda pastylka oddzielnie i szczelnie zapakowana, dzięki czemu możemy zabrać ją ze sobą i nie bać się, że w trakcie zawodów nie będzie można jej użyć. Polecam.