Rabat -15% na odżywki!    Kod: 15MNIEJ  

Paweł L.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Ulubione produkty

Zakupione w BCAA.pl

BioTech USA 100% Pure Whey
Universal Animal Flex
BSN N.O.-Xplode XE Edge
BioTech USA L-Carnitine 3000
Mr. Big Universal Zell Powder
BioTech USA Arthro Guard Liquid
BioTech USA 100% BCAA Powder
Formotiva Focus Energy Set
BioTech USA 100% L-Glutamine
BioTech USA BCAA Flash Zero

Napisane opinie

Kupiłem po przecenie. Kilka miesięcy po dacie gwarantującej dobry efekt. Ale dla mnie to dobry produkt, bo działa poprawnie. Tak jak poprzednie, a może lepiej.

Najlepsza glutamina (complex) jaką używałem. Chociaż to dopiero mój pierwszy raz.

Mogą być te aminokwasy. Choć smak wybrałbym inny, to nie mogę narzekać! Firma ma certyfikaty! Receptura ta sama jak u innych. W swojej klasie nie widziałem tańszego produktu, a działanie takie samo. Uzupełnia straty wynikłe z treningu, a nawet pomaga w uczeniu się, bo o to białko nam chodzi najbardziej. W połączeniu z dietą o zrównoważonym indeksie kwasowo zasadowym można żyć spoko.

Klasyka odżywiania stawów w stylu tradycji amerykańskich dietetyków. Firma z wielką przeszłością... Mi pomogło.

Trójjabłczan kreatyny. Utrzymuje wodę w mięśniach, nie daje przyrostów masy. Dobre na utrzymanie wagi i zwiększenie wytrzymałości i siły. OK.

Śmierdzące zdrowie. Olej z trzech rodzajów ryb. W połączeniu z kreatyną i Koenzymem Q10 daje w efekcie szybszą regenerację potreningową. Da się odczuć.

Jeśli szukasz super wspomagania przedtreningowego, to nie ten produkt. Jest to witaminizowany puder ze stymulantami typu Yerba Mate. Jednakże moim zdaniem w swojej kategorii jeden z najlepszych w swojej klasie.

BCAA 2:1:1 + L-Glutamina w odpowiednich proporcjach. Smak wiśni. Na szczęście nie czuć specyficznego smaku BCAA. Na + też fakt, że nie trzeba mieć dwóch opakowań. Klasyczna mieszanka smakowa dla studentów i sportowców. Na + jeszcze cena.

Wcześniej nie brałem, ale po długich treningach dalej chce się trenować. Jak mówią biochemicy: "bez niego ani rusz", ale jak wiemy: "dobry koń to pójdzie i po błocie".