Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: 15TANIEJ  

Krzysztof J.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Ulubione produkty

Zakupione w BCAA.pl

Solgar Female Multiple
6Pak Nutrition Whey Isolate
PVL Mutant Whey
Megabol EXP New Mass Mutation
Gen Lab Createn
Formotiva Muscle Brick Casein
Formotiva Muscle Brick Whey
Mex Nutrition M-Test Pro
Fitness Authority Xtreme BCAA 5000
Formotiva Muscle Brick Whey

Polecam

Peak Delicious Whey Protein

Używam

Peak Delicious Whey Protein

Napisane opinie

Zacznę od smaku. Waterlemon przyjemny w smaku. Działanie - bo to najważniejsze-dawkę jaka zaleca producent należy pomnożyć x2 żeby coś poczuć. Zjadłem w życiu baaardzo wiele przedtreningowek i ta oceniam na 3+. Jak wspomniałem mnożąc dawkę jest jako takie dzialanie utrzymujące się spokojnie przez 2 godz nawet mocnego treningu lecz wtedy Surge staje się mało ekonomiczne. W dobrej promce można kupić lecz w regularnej cenie odpada.

Jak na mnie działa bardzo średnio. W połączeniu z NO-Xplode poczułem dopiero pompę i większe skupienie, a tak 4tabsy-nic, 5-słabo. Produkt oceniam jako średni. Czas zadziałania kapsów dłuższy niż np. saszetki czy shota.

Skład pozostawia sporo do życzenia( zawartość białka i ilość węgli), ale kupiłem na wyprzedaży więc nie narzekam. Rozpuszczalność dobra, wystarczy pomachać szejkerem i gotowe... Niestety sporo piany, za to smak ciasteczkowy pychota.

Skład białka bardzo dobry, smak również, fajnie, że producent postarał się o taki drobiazg jak opakowanie zamykane zipem. Mieszam w szejkerze i jest spoko-brak grudek i piany, próbowałem też na szybko łyżką w szklance, ale nie polecam.