🌲 Rabat -12% na odżywki    Kod: SUPLE12  

theboss

theboss
Mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Łódź
Na treningu jak w toalecie...jestem codziennie ;)

Ulubione produkty

Przetestuję

Redin - reduktor tłuszczu

Polecam

Sport Definition That's the Whey Isolate
Trec Ashwagandha Max
Trec ClenBurexin
6Pak Nutrition Protein Wafer
Trec Boogieman
Trec Whey 100

Używam

Essence Nutrition Kofeina
Trec Multipack Sport Day/Night Formula
Sport Definition Carbonic
Trec CM3 1250
6Pak Nutrition 80 Whey Protein
6Pak Nutrition AAKG

Napisane opinie

Jeśli chodzi o czysty koncentrat białka serwatki chyba lepiej nie można trafić. Trochę nie pewnie złożyłem się z kolegą na "cały worek", ale obawy szybko minęły :). Fajnie uzupełnia dietę w białko i w porównaniu do innych czystych koncentratów nie smakuje wcale źle. Ja pije z mlekiem, ale zdarza się mieszać z wodą i również nie mogę narzekać. Co najważniejsze jednorazowy większy wydatek starcza naprawdę na długo i w dłuższym okresie okazuje się sporą oszczędnością ;)))

Z ciekawości nowych produktów tej marki kupiłem jedną puszkę smaku tropikalnego. Co do działania nie mogę na razie za dużo powiedzieć ponieważ stosuję 4 dzień, ale jeśli działa tak jak smakuje to na pewno nie będzie to ostatnie opakowanie : ). Co do rozpuszczalności to jak najbardziej ok, a wysyłka i kontakt ze sklepem jak zawsze na duży plus.

Bardzo dobra "betka". Ja osobiście odczułem już delikatną poprawę wytrzymałości po pierwszym tygodniu stosowania. Aktualnie obowiązkowa pozycja przy każdym cyklu kreatynowym :).

Bardzo fajne aminokwasy. Dawka 6000mg BCAA może nie zwala z nóg, ale moim zdaniem nie ma tragedii. Fajnym dodatkiem jest z pewnością 1g L-cytruliny, której akurat w tym przypadku głównym zadaniem nie jest mega pompa, a usprawnienie transportu składników odżywczych i tlenu do pracujących mięśni. Co do smaku - bez żadnych zastrzeżeń :).

Dostałem ten produkt w prezencie na święta. Co mogę o nim powiedzieć? Jak to się mówi darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda, ale na pewno to, że stosując jedną porcję (1000mg) nie ma szału. Efekty oczywiście jakieś są, ale powiem szczerze, że spodziewałem się od Treca jednak czegoś więcej :). Gdybym kiedyś wracał do tego suplementu to z pewnością z większą dawką i czymś dodatkowo "wspomagającym".

Bardzo dobry miks, moim zdaniem w przystępnej cenie. Stosowałem smak kokosowy i nie zawiodłem się. Rozpuszczalność 5/5 smak 5/5 i to co najważniejsze działanie 5/5!!!

Idealne urozmaicenie codziennej diety i świetna alternatywa dla ludzi uwielbiających zwykłe zupki chińskie. Polecam : ))

Bardzo fajny gadżet na wypracowanie mocnego karku. Skusiłem się często widząc podobne "cacko" u profesjonalnych fajterów i muszę przyznać, że po miesiącu ćwiczenia w tym odczuwam różnicę. Szczerze polecam każdemu kto ma styczność ze sportami walki, by nie klaskał potylicą o d**ę. ;)

Z tym produktem czuję, że mogę dosłownie przenosić góry. Konkretne wsparcie przed każdym wysiłkiem fizycznym.

Mistrzostwo świata. Nie zmienię tej kreatyny na żadną inną. PS. Nawet z dopłatą ;)

Skuteczny antykatabolik, szczerze polecam.

Był stres nie było stress control, jest stress control nie ma stresu! :)

Konkret.