BLACK FRIDAY do -75% rabatu!    SPRAWDŹ!  

theboss

theboss
Mężczyzna
Rok urodzenia: 1996
Neapol Italy
Na treningu jak w toalecie...jestem codziennie ;)

Ulubione produkty

Przetestuję

100% LABS Elite BCAA

Polecam

Olimp Carbonox
100% LABS Elite Creatine
100% LABS Multi Special Witaminy z dodatkiem żeń-szenia
100% LABS BCAA XPRO

Używam

100% LABS Elite Creatine
100% LABS Multi Special Witaminy z dodatkiem żeń-szenia
100% LABS BCAA XPRO

Napisane opinie

Jeśli chodzi o czysty koncentrat białka serwatki chyba lepiej nie można trafić. Trochę nie pewnie złożyłem się z kolegą na "cały worek", ale obawy szybko minęły :). Fajnie uzupełnia dietę w białko i w porównaniu do innych czystych koncentratów nie smakuje wcale źle. Ja pije z mlekiem, ale zdarza się mieszać z wodą i również nie mogę narzekać. Co najważniejsze jednorazowy większy wydatek starcza naprawdę na długo i w dłuższym okresie okazuje się sporą oszczędnością ;)))

Z ciekawości nowych produktów tej marki kupiłem jedną puszkę smaku tropikalnego. Co do działania nie mogę na razie za dużo powiedzieć ponieważ stosuję 4 dzień, ale jeśli działa tak jak smakuje to na pewno nie będzie to ostatnie opakowanie : ). Co do rozpuszczalności to jak najbardziej ok, a wysyłka i kontakt ze sklepem jak zawsze na duży plus.

Bardzo dobra "betka". Ja osobiście odczułem już delikatną poprawę wytrzymałości po pierwszym tygodniu stosowania. Aktualnie obowiązkowa pozycja przy każdym cyklu kreatynowym :).

Bardzo fajne aminokwasy. Dawka 6000mg BCAA może nie zwala z nóg, ale moim zdaniem nie ma tragedii. Fajnym dodatkiem jest z pewnością 1g L-cytruliny, której akurat w tym przypadku głównym zadaniem nie jest mega pompa, a usprawnienie transportu składników odżywczych i tlenu do pracujących mięśni. Co do smaku - bez żadnych zastrzeżeń :).

Dostałem ten produkt w prezencie na święta. Co mogę o nim powiedzieć? Jak to się mówi darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda, ale na pewno to, że stosując jedną porcję (1000mg) nie ma szału. Efekty oczywiście jakieś są, ale powiem szczerze, że spodziewałem się od Treca jednak czegoś więcej :). Gdybym kiedyś wracał do tego suplementu to z pewnością z większą dawką i czymś dodatkowo "wspomagającym".

Bardzo dobry miks, moim zdaniem w przystępnej cenie. Stosowałem smak kokosowy i nie zawiodłem się. Rozpuszczalność 5/5 smak 5/5 i to co najważniejsze działanie 5/5!!!

Idealne urozmaicenie codziennej diety i świetna alternatywa dla ludzi uwielbiających zwykłe zupki chińskie. Polecam : ))

Bardzo fajny gadżet na wypracowanie mocnego karku. Skusiłem się często widząc podobne "cacko" u profesjonalnych fajterów i muszę przyznać, że po miesiącu ćwiczenia w tym odczuwam różnicę. Szczerze polecam każdemu kto ma styczność ze sportami walki, by nie klaskał potylicą o d**ę. ;)

Z tym produktem czuję, że mogę dosłownie przenosić góry. Konkretne wsparcie przed każdym wysiłkiem fizycznym.

Mistrzostwo świata. Nie zmienię tej kreatyny na żadną inną. PS. Nawet z dopłatą ;)

Skuteczny antykatabolik, szczerze polecam.

Był stres nie było stress control, jest stress control nie ma stresu! :)

Konkret.