Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: 15TANIEJ  

Maciej M.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Ulubione produkty

Polecam

4+ Nutrition HGP+

Napisane opinie

To jest jeden z lepszych produktów od IHS. Świetnie przyswajalna glutaminka w doskonałej cenie. Ja stosuję w dni treningowe na regenerację mięśni, a poza treningami, na poprawę struktury jelit.

ZMA+ to zdecydowanie produkt wart polecenia facetom po 40-ce, jak ja. Nie ma co się kryć z pewnymi słabościami, które przychodzą z czasem. Ten preparat jest o tyle fajny, że naprawdę bazuje na konkretnych naturalnych składnikach i jest bardzo wydajny.

IHS znam od dawna z dobrej jakości produktów, ale to białko mnie zaskoczyło. Hydrolizat, izolat i koncentrat w tak dobrej cenie, dodatkowo świetna rozpuszczalność i pyszny smak (próbowałem czekolady). Nie leży mi na żołądku, a to rzadkość. Już wiem, że przyczaję się na kolejny worek.

Thermo Pump zapisuję do listy moich ulubionych suplementów. Znowu IHS – naprawdę polecam tego producenta. Przede wszystkim jest energia i rozgrzanie, ale bez przesady. Faktycznie to połączenie przedtreningówki ze spalaczem tłuszczu. Dobry suplement, biorę razem z żoną i jej też odpowiada, chociaż różnie już reagowała na preparaty dla sportowców.

Iron Pump to rewelacyjny suplement przed treningiem. Czuć po nim dodatkową energię, ale bez niepokojących zmian w organizmie. Dodatkowo mięśnie się pięknie pompują – aż miło patrzeć. Jest moc zdecydowanie. Osobiście polecam smak pomarańczowy.

To jest zdecydowanie jeden z moich ulubionych produktów dla sportowców. Rok temu zacząłem przygodę z boksem i poszukiwałem kreatyny z domieszką czegoś na wzmocnienie organizmu. W tym produkcie zaskoczył mnie skład – kozieradka, lucerna, kwas foliowy czy witamina B12 mnie zaintrygowały w towarzystwie kreatyny. I słusznie. Produkt wchodzi świetnie, przyswaja się rewelacyjnie (mam drażliwe jelita, a HGP+ działa łagodnie) i naprawdę pozwala budować mięśnie.

Świetna przedtreningówka. Na mnie działa rewelacyjnie – czuję dodatkowego powera na treningu. Co ciekawe, faktycznie rzadziej mam skurcze, jak pisał producent IHS High Kick. Nie jestem napompowany wodą, czuć twarde jak skała mięśnie i to mi się podoba!

Dużo pływam, biegam i jeżdżę na rowerze. Na siłkę raczej nie chodzę dlatego suplami się zacząłem interesować stosunkowo późno. Zaczęło się od poszukiwania jakichś preparatów na problemy ze stawami. Potem chciałem popracować nad sylwetką (jestem umięśniony, ale mimo dużej aktywności fizycznej, nie miałem wcześniej jakoś bardzo widocznych mięśni). No i w końcu sięgnąłem po IHS Anabolic Dream – podszedłem sceptycznie, a tu miazga! Używam od roku i różnica w moim wyglądzie jest ogromna. Mam silne, twarde mięśnie, nie jestem sztucznie napompowany wodą, generalnie nie wiem, dlaczego wcześniej nie wpadłem na to, żeby tego spróbować. Polecam szczerze.

Rewelacyjny suplement. Stosuję od pół roku i od tego czasu czuję się młodziej - włosy przestały tak wypadać, zwłaszcza zakola przestały się zwiększać i czuję większy poziom libido.