Scitec BCAA Xpress 500g

Cena BCAA.pl 99,99
Dostępny. Wysyłka - w poniedziałek *
Ilość
szt.
0
0
0

BCAA Xpress - silna anaboliczna-antykataboliczna formuła! Błyskawicznie zwiększa syntezę protein. Cechuje się świetną rozpuszczalnością i smakiem!

Działanie:
  • Chroni mięśnie przed katabolizmem.

  • Przyspiesza wzrost mięśni.

  • Dostarcza energii podczas treningu.

  • Przyspiesza regenerację potreningową.

Rozgałęzione aminokwasy zawarte w BCAA Xpress są niezbędne w dosłownym  tego słowa znaczeniu - nasz organizm nie jest zdolny do ich produkcji oraz czerpie z nich energie do pracy mięśni.

Zawarta w odżywce leucyna jest jednym z podstawowych aminokwasów, który należy do grupy BCAA. Dowiedziono, że leucyna jest jednym z najważniejszych aminokwasów, gdyż stymuluje syntezę białek mięśni poprzecznie prążkowanych - wysoki poziom tego związku organicznego w organizmie jest sygnałem anabolicznym. Stymuluje również produkcję ludzkiego hormonu wzrostu i hamuje wydzielanie serotoniny. Serotonina jest hormonem, który jest odpowiedzialny za rozwój uczucia zmęczenia. Zahamowanie jej wydzielania sprawia, że możemy ćwiczyć dłużej i bardziej wydajnie!

Produkt firmy Scitec Nutrition chroni przed katabolizmem i pozwala na szybszy wzrost mięśni. Odżywka charakteryzuje się świetną rozpuszczalnością i doskonałą przyswajalnością.

Dawkowanie:
  • Zażywać 1-3 porcje dziennie, rano na czczo, przed i po treningu. Można także rozpuścić podwójna porcję w butelce wody i popijanie podczas treningu zamiast stosowania przed i po treningu. 
Skład
Wielkość porcji: 1 miarka (5g)
Ilość porcji w opakowaniu: 100
Wielkość opakowania: 500g
Skład w porcji 5g
L-leucyna 2,5g
L-izoleucyna 1,25g
L-walina 1,25g