BLACK FRIDAY do -75% rabatu!    SPRAWDŹ!  

Gen Lab Argi Creed 3000 120kaps.

Brak towaru w magazynie.
Powiadom, gdy produkt będzie w sprzedaży
0
0
0

Gen Lab Argi Creed 3000 to produkt, który zawiera kilka form argininy połączonych z L-leucyną, jabłczanem cytruliny i L-norwaliną. Dzięki unikalnej kombinacji wielu związków dochodzi do zwiększenia produkcji tlenku azotu. Umożliwia to rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększenie dopływu krwi do pracujących mięśni oraz znacznie lepsze ich odżywienie, co przekłada się m.in. na intensywniejszą syntezę włókien mięśniowych.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób dbających o swoją muskulaturę, które chcą wzmocnić efekty ćwiczeń siłowych.

Działanie:

  • Stymuluje produkcję tlenku azotu, który pozwala na jeszcze lepsze dostarczenie składników odżywczych dla pracujących mięśni,

  • Zwiększa siłę i moc na treningach,

  • Pomaga w rozbudowie masy mięśniowej,

  • Podnosi wytrzymałość organizmu,

  • Chroni przed katabolizmem,

  • Wspomaga regenerację potreningową.

Argi Creed 3000 to innowacyjne połączenie różnych form argininy. Dzięki temu tlenek azotu wydzielany jest w dużych ilościach powodując ekstremalne uczucie "pompy mięśniowej". Mięśnie są lepiej zaopatrywane w niezbędne składniki potrzebne do ich pracy, co w konsekwencji przekłada się na większą efektywność treningu.

To nie jest jednak jedyna zaleta L-argininy. Jej wysokie stężenie wpływa również na zwiększoną syntezę hormonu wzrostu, rozbudowę mięśni, ochronę przed katabolizmem oraz wspomaganie regeneracji po wysiłku. Dzięki temu efekty diety i treningów są widoczne w jeszcze krótszym czasie.

Bardzo duże znaczenie dla syntezy białka mięśniowego ma również L-leucyna. Jej wysokie stężenie inicjuje procesy prowadzące do budowy mięśni.

Dodatek L-norwaliny również nie jest przypadkowy. Norwalina pozwala na zahamowanie aktywności enzymu rozkładającego argininę. Pozwala to na znacznie lepsze wykorzystanie aminokwasu przez organizm oraz dodatkowe wzmocnienie efektu stosowania produktu.

Gen Lab Argi Creed 3000 dedykowany jest wszystkim osobom prowadzącym aktywny tryb życia, które chcą zmaksymalizować efekty treningów, szczególnie siłowych.

Dawkowanie:

  • Spożywaj 3 kapsułki raz dziennie w okresie 45 minut przed rozpoczęciem wysiłku fizycznego.
Skład
Wielkość porcji: 3kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 40
Wielkość opakowania: 120kaps.
Skład w porcji 3kaps.
Wartość energetyczna 0kcal
Białko 0g
Węglowodany 0g
Tłuszcz 0g
L-Leucyna 0,51g
L-Arginina 0,44g
LeuNO MATRIX 1952,7mg
Alfa-ketoglutaran argininy
Alfa-ketoizokapronian L-argininy
Chlorowodorek L-argininy (HCl)
Jabłczan L-argininy
Chlorowodorek estru etylowego L-argininy
Jabłczan cytruliny
L-norwalina
Pozostałe składniki
Otoczka kapsułki: celuloza mikrokrystaliczna.